fbpx
Udhëtim virtual
Rezervo Tani
RRETH PREMIUM HOTEL

I ndodhur në pjesën më të bukur të Golemit

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, Resorti i ri turistik modern me 5 Yje , “ Premium Beach Hotel “ , ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik
Me nje sherbim profesional qe ruan standartet , e qe ne qender te vemendjes ka klientin, me 114 dhomat standarde dhe suitat, te mobiluara me nje stil luksoz modern ku shumica e tyre ofrojne pamje spektakolare mbi detin Adriatik, ky resort ben qe pushimet dhe aktivitetet apo eventet tuaja, me pishinat dhe detin qe ofron, sallat e seminareve e konferencave , si dhe fejesat dasmat apo gezime te ndryshme familjare te mbeten te paharrueshme
Mikpritja tradicionale Shqiptare e nderthurur me sherbimin profesional e pastertine , gatimin pjatave te kuzhines nderkombetare e mesdhetare pa harruar ato me tipike Shqiptare , atraksionet e ndryshme qe ofrohen ne ambientet e kuruara me shije te hotelit, jane vlera e shtuar e ketij kompleksi turstik
Baret e natyrave te ndryshme, pishinat ajo e brendeshme dhe ato te jashtme , qendra e trajtimit kurativ, relaksit dhe estetike, sallat e lojrave, perfshi dhe eksursionet qe organizohen ne pikat turstike e muze te zones per rreth jane nje tjeter vlere e shtuar e ketij Hoteli

RRETH DHOMAVE

Dhoma te shumellojshme te rehatshme dhe moderne

Hoteli ka 120 dhoma te llojeve te ndryshme si Standarte Double ose Twin apo Familjare me siperfaqe 22 m2 me pamje nga deti dhe pamje nga parku, te gjitha me ballkon. Suitat me siperfaqe 45-50 m2 te arreduara bukur jane te pajisura dhe me vaske me hidromasazh.

Dhomat Standarte Twin

Dhoma Standarte Double

Dhoma Familjare

Kuzhina dhe Gatimet

Ushqimi eshte nje gershetim midis mesdhetares dhe italianes! Bufeja e hapur eshte teper e larmishme me gatime tradicionale e moderne, vendase e te huaja.

Menu e plotë
  • Kuzhina
  • Embelsira
  • Ushqim
  • Coctails

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen