fbpx

Beach Bar

Një menu e gjerë bari, e cila mbulon markat globale të birrave, verëra Boutique, pije jo-alkoolike dhe lëngje të shëndetshme.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen