fbpx

Lobby Bar

Pasi të jeni cekuar në Premium Hotel, hidhini një sy Lobby Bar.

I vendosur vetëm pak hapa larg nga hyrja kryesore, ky bar ka një listë të gjerë të pijeve koktej klasik dhe të modës.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen