fbpx

Lounge Bar

Në Lounge Bar do të gjeni një përzgjedhje të gjerë të koktejeve të reja bashkëkohore dhe koktejeve klasike me një kthesë moderne, duke përfshirë një gamë të plotë të Mojitos, Daiquiris, Martinis dhe Margaritas, - madhështore për të ndarë me miqtë.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen