fbpx

Pool Bar

I ndodhur në zonën e pishinës, me një pamje spektakolare të detit Adreatik dhe me gjelbërim përreth, bari ynë në pishinë shërben një shumëllojshmëri kafesh të ftohta, pije, kokteje për të gjithë dashamirët e pishinës.

Shijoni atmosferën relaksuese sëbashku me një koktej ose pije freskuese.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen