fbpx

Spa & Wellness

Spa & Wellness tek Premium Beach Hotel ju ofron nje ndjesi unike, duke ofruar tendencat e fundit te kozmetikes dhe trajtimet e teknologjisë së larte.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen