fbpx

Sunset Bar

Vend i këndshëm, me një pamje të mrekullueshme.

Ne jua rekomandojmë këtë vend vecanërisht për pije në perëndimin e diellit, për një pamje mahnitëse.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen