fbpx
Udhëtim virtual
Rezervo Tani

Main Restaurant

Restoranti ynë kryesor ofron shije tradicionale dhe ndërkombëtare.

Seksioni me 285 persona ofron shërbim si një bufe e hapur për mëngjes, drekë dhe darkë.

Rezervo Tani

Alacart Restaurant

Restoranti Alcart është elegant dhe i zbukuruar me llampadar luksozë.

Klientët mund të shijojnë gatimet tradicionale dhe ndërkombëtare, dhe pije të siguruara nga bari i hotelit me pamje nga deti.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen