fbpx

Main Restaurant

Restoranti ynë kryesor ofron shije tradicionale dhe ndërkombëtare.

Seksioni me 285 persona ofron shërbim si një bufe e hapur për mëngjes, drekë dhe darkë.

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen