fbpx

Dhoma Standarte Twin

Te gjitha dhomat jane te pajisura me sofa, e cila mund te perdoret per femijet, dhe gjithashtu mund te shtohet krevat per bebe

Pajisje moderne e komode ne tualet

Kondicioner i personalizuar

Tharese flokesh

Minibar

Tv satelitor 48 inch

Telefon

Kasaforte

Rezervo Tani

Na gjeni ne hartë

I ndodhur ne pjesen me te bukur te plazhit te Golemit, resorti i ri turistik modern me 5 Yje, "Premium Beach Hotel", ndertuar me nje arkitekture te vecante dhe magjepse duket si nje diamant ne gjerdanin e praruar te bregdetit Adriatik.

Shiko vendndodhjen